TARKAN'IN KAZ DAĞLARI'NDAKİ VİLLASI OLAY OLDU

Star yazarı Ersoy Dede'nin, Ünlü şarkıcı Tarkan'ın 9 yıl önce Kaz Dağları'ndan villa satın almasını gündeme getirmesi sosyal medyada olay oldu.

Kaz Dağları'ndaki altın arama faaliyetlerinde kesilen ağaçları protesto eden Tarkan'ın sözleri gündeme otururken,  Ersoy Dede'nin, Tarkan'ın 2010 yılında Kaz Dağları'nda 400 bin euroya villa satın aldığını yazması sosyal medyada olay oldu.

Kaz Dağları'nın 40 kilometre uzağındaki Kirazlı Balaban Tepesi'nde altın arama faaliyetlerine Tarkan, tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından "Yeter artık. Bi durun, kendinize gelin. Sizlere emanet edilen bu topraklara ve de temsilcisi olduğunuz halkınıza ihanet etmeyin artık. " dedi.

ORMANLARIN İÇİNDE VİLLA

Tarkan'ın öfkesi sosyal medyada TT listesine girerken, Star yazarı Ersoy Dede, Tarkan'ın 9 yıl önce Kaz Dağları'ndan villa satın almasını gündeme getirdi.

VAKTİYLE 400 BİN EURO'YA ALMIŞ

Dede paylaştığı tweette "Vaktiyle 400 bin euro’ya almış.. haberde öyle diyor. Acaba bu son gelişmelerden sonra değer mi kaybetti ki bu kadar kızdı Tarkan.." ifadelerine kullandı.

GUNDEMDE.NET

Kayır olduğunuz için teşekkürler!
Bir hata oldu tekrar deneyin.
TÜRKİYE'NİN EN GÜVENİLİR HABER SİTESİ