Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Karantinaya Alındı

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senia Sağlık Bakanlığı kararıyla karantinaya alındı.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelen Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senia geçtiğimiz günlerde yurtdışından Türkiye’ye gelmiş ve 14 gün kuralına uymayarak davetlere katılmışlardı. Konuyla ilgili harekete geçen Sağlık Bakanlığı Şeyma Subaşı ve sevgilisini karantinaya aldı. Haklarında çıkan haberler sonrası Şeyma Subaşı şu şekilde bir açıklamada bulundu: "Guido yaklaşık 1 aydır İtalya'da bulunmadı. Beraber Courchevel'deydik. Sonrasında kendisi Tel Aviv'e geçti. 2 hafta orada karantinada kaldı. Testleri yapıldı. Ve sonra buraya uçabildi. İtalyan pasaportu taşıyor olması, İtalya'dan gelmiş olması anlamına gelmiyor."

Subaşı’nın karantina haberini duyan takipçileri "olması gerek olmuş" yorumlarında bulundu. İşte Şeyma Subaşı ve Guido Senia'nın koronavirüs karantinası ile ilgili ayrıntılar…

Genç çift Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde koronavirüs testinden geçtikten sonra 14 gün evden çıkmama şartıyla hastaneden çıkarıldı. Subaşı’nın Instagram hesabından yaptığı bir diğer açıklaması ise şu şekilde:

"Sağlık Bakanlığı'nın korona virüs salgınını önlemek için aldığı önlemler kapsamında biz de bir akşam misafir edildik. Ülkemizin sağlığı için verdikleri mücadele ve bize gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür eder tüm sağlık camiasının 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlarım"

Kayır olduğunuz için teşekkürler!
Bir hata oldu tekrar deneyin.
TÜRKİYE'NİN EN GÜVENİLİR HABER SİTESİ