İYİ Parti’de Deprem!

İYİ Parti Antalya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Tuba Vural Çokal, dün gece Twitter’dan zehir zemberek açıklamalarda bulunarak istifa etti.

İYİ Parti Antalya Milletvekili, Genel Başkan Yardımcısı Tuba Vural Çokal, Twitter hesabından yaptığı sert açıklamalar sonrası istifa etti. İYİ Parti’ye sert eleştiriler yapan Çokal açıklamasında şunları kaydetti:

“Eğer emekler kişisel hırs ve egolara ezdirilir,değersizleştirilmeye çalışılırsa ve bu durum bir siyasi partide alışkanlık haline geldiyse, ne yazık ki ülkeye ümit olamaz, yol arkadaşlarım ve şahsımda uzun zamandır değersizleştirmeye ve tacizlere maruz kalmaktadır. Türk milliyetçiliğini daha etkin ve Türklerin iktidar yürüyüşüne Meral Akşener'in önderliğinde ulaşmak adına çıktığımız bu yol beklentileri karşılayamamıştır. En önemlisi şahsımı Antalya seçmeni seçmiştir. Antalya dışında zorlama bir siyasetin Antalya'ya dayattığı bu siyasal durumun adı üzüm yemek değil, bağcı dövmektir. Bağban olarak çekiliyor, dağdan gelenlerin önünü açıyoruz.”

Kayır olduğunuz için teşekkürler!
Bir hata oldu tekrar deneyin.
TÜRKİYE'NİN EN GÜVENİLİR HABER SİTESİ