HALUK LEVENT’TEN CEM YILMAZ ÇIKIŞI

Cem Yılmaz’ın sahnede dile getirdiği bir espri yüzünden usta komedyene çıkışan Haluk Levent, “gereksiz bir alınganlık yaptım” dedi.

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, usta komedyen Cem Yılmaz’ın sözlerine alındı. Cem Yılmaz’ın sahnede Haluk Levent ve AHBAP platformu hakkında “Büyük vurgun yakında sinemalarda” sözlerini sarf ettiği iddialarına Haluk Levent’ten yanıt geldi

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Levent, "Sevgili Cem Yılmaz. Hepimiz seni çok seviyoruz. 3 ayrı kişi yanlış duymuş olabilir mi? Yanlış oyunu izlemişlerse özür dilerim. Değilse lütfen “yakında” olmadan şimdi tüm ülkeye açıklar mısın “vurgun”u? 1 TL'lik var ise şerefim üzerine ülkeyi terk edeceğim. Lütfen yazar mısın?" Cümlelerine yer verdi.

“GEREKSİZ ALINGANLIK YAPTIM”

Olayın üzerine Levent Twitter hesabından ve 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak hassasiyetini bildirdi. Levent Twitter hesabından Alıngan biri oldum :( Cem Yılmaz’ın oyununu izleyenlerin aktardıkları hepimizi yanlış anlamaya yol açacak bir duruma dönüştürdü. Üzgünüm. 1 hafta içinde 2 insanı kaybettim. Annemi.Canımı ciğerimi. Diğeri en yakın “dostum, kahramanım” dediğim bir abimi. Belki ondandır. Bağışlayın.” açıklamasını yaparken telefonda ise şunları söyledi:

"Ben Twitter'da yazdım. Gereksiz bir alınganlık yaptım. Söylemiş olabilir, olmayabilir. Espridir, değildir. Ben geçen hafta annemi kaybettim. Canımı kaybettim. Onun iki gün sonrasında kahramanım dediğim Servet abim vardı onu kaybettim. Üst üste gelen bu ölümler beni yıpratmış olabilir. Bir taraf diyor ki 'o anlamda söylemedi' diğer taraf 'o anlamda söyledi' diyor. Gece saatinde Cem'i aramak istemedim. Bu benim kafama takmam gereken bir şey değildi. Bu konuyu Twitter'a yazmam benim hatamdı. Şu anda Kastamonu'ya geldi. Evi yanan bir Ahmet Abi vardı ona ev yaptırdık. Buradan Alanya'ya gideceğim. İntihar mektubu bırakan kızımızın duruşmasına gideceğim. Benim durumumdaki bir adamın alınganlık yapıp bunu Twitter'a yazmaması gerekiyordu. Beni 'borcun var' diye arıyordu bu televizyon programları. 'Evet bitiremedim' diyordum. O dönemlerden geçmiş bir Haluk Levent'im. Ben Cem'in kötü niyetle söylediğini düşünmüyorum. Belki de araştırmadan yazdığım için o bana kızdı, o üzüldü.

Ben görüntüyü görmeden yorum yaptım. Eleştirel düzeyde yorum yazdım. Kendi takipçilerimin de kötü yazmasına sebep oldum. İnsanoğlu eksikliklerle doludur. Yapmış olabilir, söylemiş olabilir. Orada ince bir çizgi vardır belki... Bu espriyi Cem Yılmaz değil de başkası yapmış olsaydı hoşgörüm kesinlikle aynı olurdu. İnsanlar ikiye ayrılmış durumda.

AHBAP'ta vurgun yapılacak bir ortam yok. Para gönderme yok. Bunu bildiğim için içim rahat. Ben konserlerimden para kazanıyorum zaten. Bugün Kastamonu'daki eve gidip badana - boya yapacağım mesela... İnsanları da oraya yardıma çağırıyorum. Para pul yok yani."

Kayır olduğunuz için teşekkürler!
Bir hata oldu tekrar deneyin.
TÜRKİYE'NİN EN GÜVENİLİR HABER SİTESİ