GARRY RODRİGUES'DEN FENERBAHÇE VE GALATASARAY İTİRAFLARI

Fenerbahçe'nin yeni transferi eski Galatasaraylı garry Rodrigues, Hollanda basınına transferi, Fenerbahçe ve Galatasaray hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin Al-Ittihad’dan iki yıl kiralık olarak kadrosuna kattığı eski Galatasaraylı Garry Rodrigues, sarı-lacivertli takıma transfer olmasıyla ilgili olarak çarpıcı açıklamalar yaptı.

“ÇILGINCA BİR KARAR VERMEDİM”

Garry Rodrigues, Galatasaray’dan sonra Fenerbahçe’ye gitmenin çılgınca olmadığını vurgularken, “Bu karar bana çılgınca gelmiyor çünkü ikinci evim olan İstanbul’a döndüm. Bana bu fırsatı verdiği için Fenerbahçe’ye minnettarım.” dedi.

RODRIGUES’İN G.SARAY SÖZLERİ

Galatasaray’ın ardından Fenerbahçe’ye imza atma nedenini anlatan Rodrigeus, “Galatasaray ile iyi zamanlar geçirdim. Kulübe ve taraftarlara büyük saygı duydum. Ancak Fenerbahçe, beni kadrosuna katmak istediğini çok net şekilde gösterdi. İki yıl boyunca sözleşmemi devraldılar. Avrupa’ya geri döndüm ve Süper Lig’de yeniden güçlü bir rekabete gireceğim. Birkaç gündür kulüpteyim ve insanlar burada olduğum için mutlu olduklarını bana gösterdiler. Şehrin geri kalanının Fenerbahçe’ye gelmem hakkında ne düşündüğünü bilmiyorum. Henüz dışarıda zaman geçiremedim. Çünkü testlerle ve antrenmanlarla meşgulüm.” ifadelerini kullandı.

Kayır olduğunuz için teşekkürler!
Bir hata oldu tekrar deneyin.
TÜRKİYE'NİN EN GÜVENİLİR HABER SİTESİ