BAŞKAN KARALAR: İMAMOĞLU'NUN İÇME SUYU SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ

Başkan Zeydan Karalar; “Seçim döneminde de söz verdik. İmamoğlu’nun içme suyu sorununu çözeceğiz. İlçenin su sorunu çözmek için 160 kilometre hat döşeyeceğiz." dedi

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Zeydan Karalar, Adana'nın İmamoğlu ilçesinde hizmete açılan Bülent Ecevit Parkı'nın açılış töreninde konuşma yaptı.

İMAMOĞLU'NUN İÇME SUYU SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ

Başkan Karalar; “Seçim döneminde de söz verdik. İmamoğlu’nun içme suyu sorununu çözeceğiz. İlçenin su sorunu çözmek için 160 kilometre hat döşeyeceğiz. Fakat hepsinden önemlisi 12 kilometrelik asbestli boruların değişimi. Ben İmamoğlulu hemşehrilerime zehirli, sağlıksız su içirtmem. Su sorununuzu bu dönemde tamamen çözeceğiz.” dedi.

İmamoğlu Belediye Başkanı Kasım Karaköse, Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ı yaptıkları hizmetlerden dolayı tebrik eden Başkan Karalar, “İki genç kardeşimizi kutluyorum. Gece gündüz demeden hizmet için çalışıyorlar. Kasım kardeşimiz 3 ay gibi bir sürede bu güzel parkı halkına armağan etti. Hem de Kıbrıs Fatihi Bülent Ecevit’in adını koyarak çok da güzel bir anlam yükledi” ifadelerini kullandı.

GUNDEMDE.NET

Kayır olduğunuz için teşekkürler!
Bir hata oldu tekrar deneyin.
TÜRKİYE'NİN EN GÜVENİLİR HABER SİTESİ