BAŞKAN KARALAR: ADANA'NIN SORUNLARINI ÇÖZMEDE KARARLIYIZ

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kızıldağ Yaylası’nda vatandaşlarla bir araya gelerek hizmet anlayışlarıyla ilgili vatandaşlara bilgi verdi. vatandaşların istek ve sorunlarını da dinleyen Başkan Zeydan Karalar, Adana'nın sorunlarını çözmede kararlı olduklarını söyledi.

Seçimden seçime vatandaşlarla buluşan bir belediye başkanı olmayacağının altını çizen Başkan Karalar, siyasi parti ayrımı yapmadan hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti.

Başkan Karalar, " Benim için partinin önemi yok. Yeter ki ahlaklı, çalışkan, milletini seven, vatanını seven, faydalı, dürüst insan olsun. Benim yaptığım atamaların tamamına baktığınızda her partiden insan olduğunu görürsünüz. Adananın tamamının belediye başkanı olacağımızı söylemiştik ve bunun gereklerini yerine getiriyoruz, getireceğiz” dedi.

VATANDAŞINA HİZMET EDEMEYEN BİR BELEDİYE BAŞKANI OLAMAM

Adana Büyükşehir Belediyesinde personel çıkartıldığı için eleştirilerin olduğunu ifade eden Başkan Karalar, Personel çıkarmanın hoş bir şey olmadığını ama vatandaşlara hizmet için kaynağın doğru harcanması gerektiğini belirtti.

Karalar; "Paranın büyük çoğunluğu çalışana maaş olarak giderse, ben vatandaşa nasıl hizmet götüreceğim? Benim çalışanlara sorumluluğum var fakat çok daha fazla sorumluluğum 2 buçuk milyon Adanalıya var. İşçisine maaş ödeyemeyen, vatandaşına hizmet edemeyen bir belediyenin başkanı olamam. Millete hizmet edebileceğim bir belediye bütçesi yapıncaya kadar, işimize yaramayan, işe gelip gitmeyen, bize PKK’lı diyen, hatta işe son 6 ayda giren çalışanlarla yollarımızı ayıracağız." dedi.

GUNDEMDE.NET

Kayır olduğunuz için teşekkürler!
Bir hata oldu tekrar deneyin.
TÜRKİYE'NİN EN GÜVENİLİR HABER SİTESİ