AYTUN ÇIRAY NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR?

İyi Parti Milletvekili Aytun Çıray sosyal medya hesapları üzerinden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı MansurYavaş’ı hedef alan paylaşımlarına devam ediyor.

İyi Parti Milletvekili Aytun Çıray ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş arasındaki tek taraflı gerginlik devam ediyor. Çıray sosyal medya hesaplarından Yavaş’ı hedef alan paylaşımlar yaparken Mansur Yavaş cephesinden de henüz bir yanıt gelmiyor.

Geçtiğimiz günlerde Akit gazetesi Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’nin kapanış resepsiyonunda alkollü içecek ikramını “rezalet” olarak sunarken Halil İbrahim Yılmaz’ı hedefe oturttu. Haberde Mansur Yavaş da hedef alınırken ismi verilmeyen bir ATO Meclis Üyesinin, “Uygulamalarına baktığımızda bırakın Mansur Yavaş’la hükümet yakınlaşmasını sağlamayı, ATO’yu CHP zihniyetinin güdümüne sokan uygulamalara imza attığına şahit oluyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Akit’in yayınından bir gün sonra İyi Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Halil İbrahim Yılmaz’ın başkanlık yaptığı Kent Konseyi’nde Akit Gazetesi’ne 10 Kasım’da “Olmasaydı da olurduk” ilanını veren Sancaktar dergisinin imtiyaz sahibi Eyüp Gökhan Özekin’in Kent Konseyi üyesi olduğu belirterek bundan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı sorumlu tuttu.

İYİ PARTİ İLE GERGİNLİK BÜYÜYOR MU?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in rahatsızlanıp hastaneye kaldırılmasının ardından, tetkiklerinde viral enfeksiyon tespit edilememesine rağmen “Kendinize dikkat edin. Ben iyiyim. Su içerken dikkatli olun.” Açıklamasını yapması “İYİ Pari ile gerginlik büyüyor mu?” sorusunu akıllara getirdi.

Üstelik Ankara suyunda herhangi bir problem olmadığı kanıtlanmış ve bu iddianın eski başkan Melih Gökçek tarafından ortaya atılan bir yalan haber olduğu kanıtlanmıştı.
Kayır olduğunuz için teşekkürler!
Bir hata oldu tekrar deneyin.
TÜRKİYE'NİN EN GÜVENİLİR HABER SİTESİ