Adana'nın Her Yerine Atatürk Nakşediliyor

Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Çifte Minare Kavşağı’nda yaptığı Mustafa Kemal Atatürk temalı dikey bahçe çalışması  ile büyük beğeni topladı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri, Çifte Minare Kavşağı’nda yaptığı Mustafa Kemal Atatürk temalı dikey bahçe çalışması ile büyük beğeni topladı.

Merkez ve kırsal ilçelerde yaptığı çalışmalarla, Adana’nın daha estetik bir görünüme kavuşması için çaba gösteren Adana Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün portresini dikey bahçe çalışması olarak Adana’ya kazandırdı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın talimatları doğrultusunda Çifte Minare Kavşağı’nda yapılan Mustafa Kemal Atatürk portreli dikey bahçe çalışması, vatandaşların büyük beğenisini topladı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı, parklarda yaptığı bakım, onarım ve güzelleştirme çalışmalarıyla da, başta çocuklar olmak üzere, Adanalıların huzurlu ve güvenli bir ortamda zaman geçirebilmesine yönelik hizmetlerine devam ediyor.

Kayır olduğunuz için teşekkürler!
Bir hata oldu tekrar deneyin.
TÜRKİYE'NİN EN GÜVENİLİR HABER SİTESİ