ADANA KARATAŞ'TA SU SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Adana Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, İLBANK A.Ş ve iş birliğiyle, Karataş İçme Suyu Şebekesi’nin temeli atıldı

Adana Karataş’ta 94 kilometrelik içme suyu şebekesinin yenilenmesi çalışmasının temeli atıldı. Proje kapsamında içme suyu şebekesinin yenilenmesinin dışında, 1 adet 500 metreküplük ayaklı içme suyu deposu,  2000 metreküplük içme suyu deposunun onarımı, terfi merkezleri inşaatı, 1 adet branşman odası, 4 adet bakiye klor ölçüm odası, 6 adet 1. kademe debi ölçüm odası, 3 adet 2. kademe debi ölçüm odası yapılacak.

Karataş İçme Suyu Şebekesi temel atma töreni İlçe Jandarma Komutanlığı önünde gerçekleştirildi. Törene Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, İLBANK A.Ş. Bölge Müdürü Muzaffer Akgüner, CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, siyasi parti ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, bürokratlar ve Karataşlılar katıldı.

ADANA'NIN HER KARIŞ TOPRAĞINI SEVİYORUZ

Adana’nın her karış toprağını çok sevdiklerini söyleyen Başkan Zeydan Karalar, Adana’ya yapılan hizmetin kimin tarafından gerçekleştirildiğinin asla önemi olmadığını belirterek, Adana için güzel işlere imza atıldığında çok sevindiklerini ve duygulandıklarını ifade etti.

Başkan Zeydan Karalar sözlerini şöyle sürdürdü: Bugün temel atıyoruz fakat bunu eleştirenler var. Zeydan Karalar’a olmayan bir şeyi söyletmek asla mümkün değildir. Rol çaldırmak da mümkün değildir. Bu projede kimin emeği varsa, kimin hakkı varsa, onun hakkını teslim ederiz. Ama bugün burada temel atmak bize nasip olmuştur.

Kayır olduğunuz için teşekkürler!
Bir hata oldu tekrar deneyin.
TÜRKİYE'NİN EN GÜVENİLİR HABER SİTESİ