Adana Büyükşehir Belediyesi Derman Ekibi Mesai Başında

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin kırsal alanda sağlık, yol bakımı, altyapı hizmetleri ve peyzaj sorunlarını gidermek ve kırsalda yaşayan vatandaşın derdine...

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin kırsal alanda sağlık, yol bakımı, altyapı hizmetleri ve peyzaj sorunlarını gidermek ve kırsalda yaşayan vatandaşın derdine derman olmak için yola çıktığı Derman Köyde projesi temmuz ayının son günlerinde Yüzbaşı Mahallesi, Oymaklı Mahallesi, Helvacı Mahallesi, Sirkenli Mahallesi, Tuzla Mahallesi, Çakşırlı Mahallesi’nde hizmet verecek.

Şehrin tüm köylerine erişerek belediye hizmetlerinin kapsamını arttırmak ve vatandaşlarının erişimini arttırmak için hayata geçirilen proje kapsamında birimler tarafından ağaç budama, çiçeklendirme, yol tadilatı, dezenfeksiyon çalışmaları ve altyapı sağlıklılaştırma önlemleri gibi hizmetler verilmekte.

Başkan Zeydan Karalar kendi Twitter hesabından alıntılayarak Derman Ekiplerinin bu hafta hangi günlerde hangi köylerde bulunup vatandaşın derdine dinleyip derman olmaya çalışacağını duyurdu.

Kayır olduğunuz için teşekkürler!
Bir hata oldu tekrar deneyin.
TÜRKİYE'NİN EN GÜVENİLİR HABER SİTESİ